...

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Zákoutí v zahradě

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Sophia Jasmine Schreave
Admin

PostSubject: Re: Zákoutí v zahradě   Sat Nov 03, 2018 12:19 am

Zahlédne jeho utíkající pohled a dojde jí, že se nejspíš zakoukala mnohem víc než chtěla. Prohrábne si trošku nervózně vlasy a podívá se někam do pryč než aby se dívala na něj. "Proč myslíte, že nezasloužíte?" pousměje se na něj, tentokrát se na něj ale podívá.
Docela jí zajímá jeho bratr, vztahy a tak okolo, je to zajímavé. "Svůj? To je docela dobrá vlastnost, aspoň není takový jak všichni okolo." zasměje se a upraví si neposedný pramen za ucho.. Poslechne si jeho pozitivna na její osobu a mírně zrudne. "Ale no tak." odmávne to rukou. "Ne na všechny jsem taková jako na vás, to byste nejspíš měl vědět." přizná se.
Po jeho větě se zamračí. "A to, že jste jen komorník jak říkáte, znamená, že váš názor má menší váhu než názor například nějakého vévody?" podívá se na něj a je mírně naštvaná. Nemá ráda, když se lidé tak podceňují.
"Nemáte čas a lásku? Eh...omlouvám se, to nebylo vhodné se na tohle ptát." poví rychle a upraví si sukni. Teď by se nejraději rozeběhla a narazila do stromu. "A slibujete mi, že mi to potom řeknete?" pozvedne obočí a probodne ho pohledem, nakonec se ale usměje.
Back to top Go down
View user profile
Benjamin (Jace) Howard

PostSubject: Re: Zákoutí v zahradě   Sat Nov 03, 2018 12:41 pm

Trochu ho znepokojilo,jak si ho prohlížela. Byl totiž dost stydlivý,co se týkalo dívek a tím spíše,když šlo o královskou dceru. Podívá se na ni po její otázce. "Já nevím. Jste na mě vážně moc milá,i když bych tu asi ani neměl být. My máme přece jen jiná místa." Použije slova královny,která slýchal několikrát a příčila se mu. Nemohl s tím však nic dělat, dokonce ani Jace. Oba museli držet jazyk za zuby,jinak by dostali vyhazov a všechny plány hadů by byly v háji. Ušklíbne se,ale to ona nevidí, protože má odvracený pohled.
Podrbe se na zátylku,když se baví o bratrovi. Není mu to příjemné a kdyby to Jace věděl,sjede ho jak malého kluka. Jen se křivě usměje a nic na to neřekne. K tomuto tématu se už nechce vracet.
Odvrátí ho na její osobu a říká jen pravdu a všimne si,jak rudne. Kdyby byl Jace,nejspíš by to nepřešel bez poznámky,ale Ben byl jiný. "Vážně." Dodá s úsměvem a podívá se jí do očí. Její další slova ho překvapí a potěší zároveň. "Tak to mě velmi těší. I když nevím, čím jsem si to zasloužil." Pokrčí rameny a uculí se.
Další slova ho opět zaskočí. Nakrčí čelo a rozhodí rukama. "Co se divíte? Všichni nás tu berou jako něco míň..tedy kromě jeho výsosti prince a vás." Vysvětlí jí a skutečně to tak bylo. Ne jednou se kvůli tomu Jace vztekal. Benovi se to taky příčilo,ale i to trochu chápal.
Debata ohledně lásky byla další vec,která mu nebyla příjemná. Protože každá dívka,se kterou se Ben trochu sblížil,získal Jace. Semkne rty a pokrčí rameny. "Tady ji těžko můžu potkat.." řekne nakonec a zvedne pohled k princezně. Nechce to dál rozvádět a naštěstí se i změní téma k jeho přání. Usměje se a přikývne. "Jak mě něco napadne,vyhledám vás." Slíbí a pokyvne hlavou. V tu chvíli mu v kapse zavribuje mobil. "Pardon.." pronese omluvně,mobil vytáhne s přečte si textovku od Jacea: "Kde zas vězíš? Volal mi F.P. máme další instrukce,dojdi co nejdřív." Nahlas vydechne,protože ví,že bude další kázání..ovšem nechtěl se s ním hádat. Zvedne pohled k princezně. "Moc rád bych tu s vámi seděl. Bohužel povinnosti volají." Vstane ze židle. "Děkuji za velmi milou společnost, vaše výsosti." Ukloní se a zadívá se na ni. "A zase někdy na shledanou." Dokončí větu po chvíli a počká,až se s ním i ona rozloučí. Poté se už otočí a odejde z místa di zahrady,odkud zamíří do jejich společného pokoje..
Back to top Go down
View user profile

Zákoutí v zahradě
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2